Αγαπητοί γονείς,

θα θέλαμε να σας ενημερώσουμε ότι η πόλη του Ουλμ διοργανώνει και φέτος την καθιερωμένη διεθνή γιορτή (Internationales Fest Ulm) το Σάββατο 13 Ιουνίου 2015. Αποφασίσαμε να λάβουμε μέρος σαν σχολείο την ημέρα αυτή, παρουσιάζοντας χορούς της πατρίδας μας.

Αν σας ενδιαφέρει να συμμετάσχει το παιδί σας στην εκδήλωση καθώς και στις πρόβες που θα απαιτηθούν, παρακαλούμε να συμπληρώσετε τη συνημμένη δήλωση.

Επιστρέψτε το συντομότερο δυνατόν μέσω των μαθητών το συμπληρωμένο απόκομμα στον δάσκαλο, για να προλάβουμε να δηλώσουμε συμμετοχή. Αν ο αριθμός των συμμετεχόντων είναι ικανοποιητικός, οι πρόβες προβλέπεται να γίνουν από τον δάσκαλο στο χώρο του σχολείου 11.00 - 12.00 π.μ. στις εξής ημερομηνίες: 25 Απριλίου, 2, 9, 16, 23 Μαΐου και 6 Ιουνίου.

Από το Διοικητικό Συμβούλιο

Συνημμένα:
Download this file (InterFest 2015.pdf)Δήλωση συμμετοχής[Internationales Fest Ulm 2015]154 kB